Internetový marketing, reklama

PPC – kampaně za proklik

PPC (pay per click), tedy platba za kliknutí, je jedním z nejefektivnějších druhů internetové reklamy. Její výhoda je, že neplatíte za každé zobrazení Vaší reklamy, ale platíte až ve chvíli, kdy na reklamu někdo klikl, to znamená až v momentě, kdy reklama přivedla zákazníka na Váš web. Nabízíme Vám správu PPC kampaní, tak aby pro Vás bylo co nejefektivnější a s co nejmenšími náklady. Tedy tak, abychom na Váš web přivedli co nejvíce zákazníků, kteří mají o Vaše služby zájem.

Registrace do katalogů

Registrace do katalogů je důležitou součástí SEO, která na Vaše internetové stránky přivede více návštěvníků. Díky registraci do katalogů získáte kvalitní zpětné odkazy, které zajistí že Vaše stránky budou vyhledávači lépe ohodnoceny a tak se budou zobrazovat v prohlížečích na vyšších pozicích.

Sociální sítě

Dalším způsobem jak přivést na Vaše stránky více zákazníků je prezentace firmy pomocí sociálních sítí. Díky nim můžete představit vaši firmu novým zákazníků a navazovat nové kontakty. Zaměřujeme se na dvě nejrozšířenější sociální sítě, kterými jsou Facebook a Twitter. Na těchto sítích pro Vás budeme spravovat Vaše účty abyste měli co největší návštěvnost a dali o sobě vědět, co největšímu počtu zákazníků.

CI a Bannery

Corporate identity, nebo-li firemní identita je souhrn prvků, kterými se firma prezentuje navenek. Jedná se o grafický návrh webu, logotyp, vizitky, obálky, dokumenty, reklamní materiály, atd. Tyto prvky jsou mezi sebou propojeny, odlišují firmu od konkurence a podporují tím značku firmy. Mimo tvorby CI nabízíme i bannerovou reklamu, která také přispívá k budování a podpoře značky.