SEO – optimalizace pro vyhledávače

Základ úspěchu ve vyhledávačích = SEO

Optimalizace pro vyhledávače (Search Engine Optimization, zkráceně SEO) je metoda úpravy webových stránek tak, aby byly co nejlépe připravené pro vyhledávací roboty a umísťovaly se na předních místech ve vyhledávačích. Aby byl web úspěšný a byl na lukrativních pozicích, je potřeba dodržovat spoustu pravidel a zásad, které v této oblasti platí.

SEO a efektivnost

SEO optimalizace není „zázračná metoda pro první pozici ve vyhledávačích“ – i když to spousta firem takto prezentuje. SEO je dlouhodobější metoda, která svou kvalitou získává na efektu a je správným základem pro úspěšnost webu. Ze začátku bývá nákladnější, ale určitě se vyplatí zainvestovat – přes 60% přístupů z vyhledávačů je u SEO-projektu právě díky správné optimalizaci. Nenechte se o ně připravit!

Tvorba www a SEO

Webové stránky od nás již v základu obsahují správnou strukturu zdrojového kódu. To je důležitým faktorem pro SEO, ale z daleka ne jediným. Pomocí naší SEO analýzy, která probíhá při přípravě každého projektu, se určí klíčová slova, na která chcete prezentaci mířit a podle toho Vám poradíme, jak správně připravit obsahovou část, jak tvořit SEO-strukturu obsahu a podobně. Důležitá je také celková použitelnost a přístupnost – podceňované faktory, které mohou odradit cílového uživatele od pokračování v hledání informací na Vašem webu. To vše pohlídáme a už od začátku s tím počítáme při tvorbě webové prezentace.

SEO analýzy a konzultace

SEO analýza je vhodná pro zahájení každého projektu, který má za být vidět ve vyhledávačích a tím pádem i vydělávat.