Správa webových stránek a eshopů

Aktualizace a správa obsahu

I po dokončení vývoje webové prezentace s Vámi budeme nadále pracovat na jejím zlepšování a aktualizaci. Nabízíme grafické i programátorské práce, např. rozšíření a upgrade stávajících aplikací, doprogramování dalších aplikací v závislosti na nových potřebách webu, tvorbu flashových prvků, výměnu textů a obrazových materiálů nebo rozšiřování obsahu web a mnoho dalšího.

Aktualizace redakčního systému a optimalizace pro prohlížeče

Po spuštění webu se nadále staráme nejen o vzhled a funkci webu, ale i o administrační systém, který průběžně aktualizujeme, abychom Vám umožnili co nejjednodušší a nejefektivnější správu Vaší webové prezentace. Současně také hlídáme aby Vaše stránky kódově nezastarávaly a provádíme potřebné aktualizace společně s hlídáním optimalizace pro prohlížeče…

Sledování návštěvnosti a udržování pozic

Součástí následné správy webu je sledování návštěvnosti Vaší webové prezentace, díky kterému můžeme reagovat na změny například ze strany konkurence, trendy v chování zákazníků nebo změny kritérií, kterými vyhledávače hodnotí kvalitu webu. Díky tomu Vám pomůžeme udržovat Váš web na stabilních a kvalitních pozicích ve vyhledávačích.

Správa kampaní a zvyšování návštěvnosti

Pomocí nástrojů internetového marketingu, jako jsou SEO optimalizace, PPC kampaně, registrace do katalogů, správa účtů v sociálních sítích, bannerové kampaně a další pracujeme na zlepšování Vašich pozic ve vyhledávačích a zvyšování návštěvnosti. Díky tomu na Váš web přivedeme vyšší počet potenciálních zákazníků.