Webdesign, grafické návrhy

Líbivý a puntičkářský webdesign pro každého

Ne každý dokáže tvořit webový design. Je k tomu potřeba spousta zkušeností grafiků, školení, seminářů a hlavně zpětných vazeb od uživatelů a provozovatelů, z kterých se dá shrnout, zda se nápad povedl, nebo kde příště víc zapracovat. Naši grafici jsou zkušení, dokáží Vám vykouzlit design dle Vaší představy.

Hezký webdesign = lákadlo nejen pro oči

Mnohem více zaujmete s webovou stránkou, která je nejen hezká, ale i obsahuje všechny prvky, které Váš zákazník hledá, na tom správném místě. Při tvorbě webdesignu přistupujeme ke každému individuálně, provádíme analýzy, ze kterých usuzujeme, co je pro daný web optimální řešení. Zmatený zákazník stránky opouští po krátké době, nemá čas a chuť hledat informace, které chtěl mít hned na očích; spokojený zákazník je potěšen grafikou, která se mu líbí a obsahuje vše „po ruce“.

Grafický návrh a jeho mýty

Všechno se musí hýbat

V dnešní době se klade důraz převážně na rychlost, nějaké zdlouhavé animace už jsou spíše zátěží. Nebráníme se animacím, rádi je používáme – ale v takové míře, aby nebyly zbytečné, nebyly záporem stránky, ale živým zajímavým prvkem, který podpoří stránku a zaujme zákazníka.

Webdesign není potřeba pro SEO

Aby stránka byla nejen hezká, ale i viditelná ve vyhledávačích, měla by obsahovat důležité prvky, dostatek textu – a toho se držíme i my. Nejde nám o to vytvořit jen umělecké dílo, snažíme se to propojit s funkční částí, počítáme už od začátku se vším, co je potřeba, aby byl webdesign povedený a zároveň byl připravený na úspěšný boj ve vyhledávačích.